Kto jest kim w Voo Voo
Twórczość VOO VOO i jego członków
To i owo na inne tematy

WANNOLOT

Witamy na pokładzieVoo Voo to zespół przyciągający wiele bardzo różnych osób. Czy tylko koncerty są miejscem gdzie mogą oni ze sobą porozmawiać, wymienić myśli, spostrzeżenia? Zapraszamy do wannolotu - forum wymiany myśli i uczuć, doznań i marzeń, żartów i trosk. Tu dotrą do ciebie najświeższe informacje o Voo Voo jak i te z zupełnie innych dziedzin.

Zapraszamy.

Wannolot działa na zasadzie automatu, który przyjmuje adresy nowych dyskutantów. Od momentu potwierdzenia przez nowowstępującą osobę, chęci przystąpienia - wannolot przesyła wypowiedzi zarejestrowanych dyskutantów pomiędzy sobą. Nie musisz się łączyć z żadnym serwerem list dyskusyjnych - wypowiedzi przyjdą bezpośrednio na twój e-mail.

Co trzeba zrobić aby wsiąść do wannolotu?

  • jeżeli posiadasz prawidłowo zainstalowaną przeglądarkę - kliknij na ten napis

  • możesz też po prostu w programie pocztowym w polu "To:" lub "Do:" wpisać adres skrzynki wannolot-l-subscribe@voovoo.art.pl, natomiast pole tematu i treści pozostaw puste.

Wannolot, a dokładniej jego dobry duch, odeśle Ci prośbę o potwierdzenie - dokonasz go wysyłając pustą odpowiedź na to potwierdzenie. Od tego momentu bedziesz pelnoprawnym uzytkownikiem wannolotu. W razie jakichkolwiek problemów informuj o nich autorów witryny.


Ostatnia aktualizacja witryny - 3 grudnia 1999
Jeżeli posiadasz jakieś informacje, nie uwzględnione powyżej skontaktuj się z autorem
(c) 1998, 1999 ABX